Všichni padáme na hubu

21. září 2018 v 13:53 | Hannah |  Aneb musím se vyzpovídat
Chcete vědět, jak tento nápad na článek vlastně vznikl? Jednou jsem šla z vlaku a už jsem scházela schody, když jsem kouktem oka viděla pána, co se snaží s kolem projít ty úzké dveře. Samozřejmě mu to neprošlo, zavrávoral a spadl i s kolem. Naštěstí v tu chvíli vystupovali ještě lidé, takže se ho zeptali zda je v pohodě. Ale při jeho "Do***ele" jsem si musela říci "Jo každej občas padneme na hubu".

A myslím, že krásně se k tomuto hodí tento song

"Co když už nikdy nebude líp?"

Ale bude. A možná to bude ještě lepší než jsme čekali. KAdžý pád na hubu nám totiž opravdu hodně dá. Tam kam spadneme, máme asi něco najít. A pokud na tom dně nechceme zůstat, poučíme se a využijeme to na cestě vzhůru. A až na ten vrchol dojdeme, tak zjistíme, že jsme vlastně úplně jiní. Už totiž neděláme ty stejný chyby.

Člověk někdy opravdu musí spadnout na úplné dno, aby konečně uviděl, co všechno dělal špatně a že vlastně měl mnoho příležitostí k tomu se polepšit.

Někdy si musíme projít bouří, abychom uviděli, že zase tak slabí nejsme. A že po té tmě přijde slunce

Někdy musíme hodně dlouho bojovat a možná i párkrát prohrát, abychom si dokázali, že nás jen tak něco neporazí. ŽE tohle jsme my, a my to takhle chceme. Nám na tom záleží. My to dokážeme. I přes všechny hejty, názory a zkušenosti ostatních.

Někdy se musíme spálit, jen abychom přišli na to, že takhle teda ne. Že takhle to nechceme.

Každý z nás má jizvy. Ale ty jizvy, to jsou zkušenosti. To je příběh. Náš příběh. Naše zkušenosti. Naše rozhodnutí. S některými možná úplně žít nedokážeme, ale jsou takový, který nosíme a ukazujeme rádi. Jsou to totiž jizvy, které nás dělají tím, kým jsme.

Základem je ale nezůstávat tam, kam jsme spadli. Nezůstávat v negativní náladě, ale jít a něco s tím udělat! :-) Ten pán taky nezůstal ležet na zemi, ale zvednul se a jel dál. I když u toho asi musel hodně nadávat na ČD :-D :-D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tenhle blog?

Ano 60.3% (524)
Ujde to 17.4% (151)
Ne 22.3% (194)

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 21. září 2018 v 15:50 | Reagovat

Napsala jsi to hezky, protože i z těch největších pádů si bereme nové zkušenosti a donutí nás zase vstát a být silnější :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

PROSÍM KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!!!

unitedgirls.blog.cz

e-mail: unitedgirls@seznam.cz