Karma funguje...někdy až moc...

18. září 2018 v 13:11 | Hannah |  Aneb musím se vyzpovídat
Já ani nevím, jak tenhle článek začít. Je to pro mě šok. Na druhou stranu, dostal co si zasloužil. Asi.

Oh, sometimes, I pray for you at night
Someday, maybe you'll see the light
Oh, some say, in life, you're gonna get what you give
But some things only God can forgive

I hope you're somewhere praying, praying
I hope your soul is changing, changing
I hope you find your peace
Falling on your knees, praying

Jak jistě víte, v mém životě se pěknou řádku let pohyboval člověk, kterého jsem měla za nejlepšího kamaráda. Jenže měl ještě druhou tvář. Byla to manipulativní svině, která jen lhala a úspěchů dosáhla jen zmanipulováním ostatních lidí. Několikrát mi i přišlo, že mi "ukradl" sny. Najednou byl ve filmu, chtěl psát knihu, měl módní přehlídku...A když jsem ho před 5-6 lety prokoukla, začala jsem tak trochu doufat v to, že ho karma doběhne. Věřila jsem tomu, že "na každou svini se vaří voda"...

Obojí se stalo. Karma ho doběhla a ta voda byla hodně vařicí. Tak moc vařicí, že mu to nepřeju. Bohužel může si za to sám.

četla jsem o tom, že nám vesmír někdy dá né, to co chceme, ale to co potřebujeme. Četla jsem o karmě a o dharmě. A můžu k tomu říci jen jedno: Jestli mu to pomůže si konečně uvědomit, jak se (za)choval, tak budiž. Ale pořád je to moc. Nebo ne?

Nevím. Řekla bych, že je to tím, že ho znám. že to byl můj kamarád. Teď mu karma dala za vyučenou, za to, jak se (za)choval. Za svoje chování dostal trest.

"Karma nezná datum spotřeby."


Když je někdo blbej, a mstí se za důsledek, který vyvěral z toho, že se neřídil pravidly a tudíž se zachoval, jak se zachoval, ohrozil životy nevinných lidí a ještě k tomu vinu hodí na svého bližního, nezbývá, než mu popřát hodně štěstí.

Možná, že je to opravdu moc, ale na druhou stranu, tu lekci dostat potřeboval. Může si za to sám. Choval se jak se choval. Nepoučil se. Byl pořád stejný. Bez rozdílu.


Nikdo z nás neví, co se tomu druhému odehrává v hlavě, ale vím jedno. Pokud něco děláte špatně, život Vám určité události bude předhazovat stále dokola, a bude sledovat, zda Vám to dojde. Protože jak se chce člověk změnit, když se nepoučí? Teprve po té přijde trest. A pokud to prostě ignorujete, nebo Vám to je jedno, nesmíte se pak divit.

Tenhle článek je odrazem jedné konkrétní situace. V tomto případě dotyčný dostal, co si zasloužil.

Proto musím souhlasit s tím, že jak se z do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Aneb to co dáváš, se ti vrátí. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tenhle blog?

Ano 60.8% (515)
Ujde to 17% (144)
Ne 22.2% (188)

Komentáře

1 MOE MOE | E-mail | Web | 18. září 2018 v 13:53 | Reagovat

Manipulátoři, manipulátorky. S nimi je to těžké.

2 Simix Simix | Web | 18. září 2018 v 20:38 | Reagovat

Hodně lidí se k úspěchu nedostane poctivě. Je ale luxusní čeho ale dosáhl, ačkoli si to nezasloužil. CHápeš, jak to myslím, ne? Modelování, herectví,... psaní knihy. Asi musel vypadat o docela dobře.
O dharmě jsem ještě neslyšela.
Ohrozil život nevinných a ještě to svedl na blizkého člověka?
Sice toho člověka neznám a nemusí mě to zajímat, ale napsala jsi to takovým napínavým způsobem, že jsem zvědavá, co se mu vlastně stalo :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

PROSÍM KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!!!

unitedgirls.blog.cz

e-mail: unitedgirls@seznam.cz