STAY STRONG

7. srpna 2018 v 13:43 | Hannah |  Aneb musím se vyzpovídat
článek psán koncem července


Nevím, jak to dělám. Ale vždycky chci napsat motivační článek a dopadne to tak, že se vykecám ze svých strastí. Počítejte s tím i teď :-D

Nápad na tento článek přišel v době, kdy jsem se dozvěděla, že Demi Lovato skončila v nemocnici po předávkování návykovými látkami. V tu chvíli sem si musela říci

"Demi je inspirací. Demi je příkladem toho, co znamená "Stay Strong". Pokud to nedokáže ona, kdo potom?"

Každý zažíváme jiné situace. Každý si prožijeme to své. Každý jsme jiný a každý to zvládáme jinak. V novinách čteme různé články o tom, jak se ne***srat. Čteme o tom, jak bychom měli být vděčný za život, jaký máme, protože jiní nemají například co k jídlu nebo jsou na tom nějak hůře než my. Čteme o tom, jak je důležité zůstat nad věcí a být pozitivní.

I já se tímhle vším řídím. Dokázala jsem poznat, že "co vyzařujeme, to přitahujeme". Jo vyzařuješ negativní myšlenky, hádej co ti do života přijde??


Ale co jsem poslední dobou pochopila bylo, že i když tu mám kamarádku, jejíž přítel bojoval s rakovinou, i já mám své problémy a i já si chci pobrečet. Naučilo mě to pochopit, že problém je problém, a nezáleží, jak velký je oproti ostatním. Já se cítím mizerně, a taky si zasloužím o tom někomu říci! Taky tady něco řeším a ničí mě to! A jo, je malej oproti rakovině, a jsem vděčná za to, že musím řešit "jen tohle", ale věřte mi, nikomu to neříct, je špatnej způsob jak ukázat svojí sílu. Víte proč? Protože Vás to bude každičký den rozsekávat na kousíčky.

A mě to na kousíčky málem rozsekalo. Dvě situace, kdy jsem se bála sama o sebe. A nebylo to pěkný. Zachránil mě kamarád, který v tu chvíli, kdy jsem si uvědomila, že to jsou zazděný emoce, co potřebují ven, byl on-line. Já se opravdu bála, že je to můj poslední večer. A věřte mi, zažít už to znova nechci.


Každý máme svý problémy. Nezáleží na tom, jak jsou velký. Rozešel se s Vámi někdo? Trápíte se? Cítíte se osamoceni? Mluvte o tom! Nedržte to v sobě! Nemyslete si, že prací a zábavou to zaženete. Nezaženete. Bude Vás to užírat. A pak si najednou uvědomíte, že z hlediska různých událostí za který nemůžete, stojíte sami na koncertě obklopení samýma dvojcema. Najednou zjistíte, že jste lidově řečeno z toho všeho v pr***.

V tu chvíli, kdy jsem přátelům řekla, jak se cítím, se mi šíleně ulevilo. Jako kdyby najednou všechno bylo zase v pořádku. Najednou jsem našla svou stabilitu, svou radost, své štěstí. Vím, že jsem to i přes to všechno zvládla. A vím, že už nechci zažít ty pocity, který jsem zažila.


STAY STRONG. Co to tedy znamená pro mě?

Pro mě to znamená, že hodně věcí člověk musí zvládnout sám. Musí si je sám dokázat. Ale jak mile má nějaký problém, který ví, že sám nevyřeší, měl by si říci o pomoc. Pokud ho něco válcuje tak, že to přestává zvládat, měl by jít, a říci to někomu, komu věří. Nebát se toho, že ho odsoudí za to, že je slabý. Možná tu máme somálské děti a hnusný nemoci, kvůli kterým jsou naše problémy opravdu maličkatý. Ale taky tu máme sebe a náš život. Naši psychiku.

Můj problém byl že jsem se naučila neukázat svojí zranitelnost, protože jí kdysi někdo vzal a zneužil. Můj problém byl v tom, že být "drsná a silná", vyústil v to, že jsem svoje pocity schovávala za "Ona to má horší". Vyústilo to v to, že když jsem se snažila "zakřičet", odpověď zněla "a co mám říkat já" nebo sem si prostě připadala jak idiot. Protože někteří jsou na tom přeci hůř, že? Všechno tohle završili dvě situace, který by nebyli pro moje zdraví dobrý, kdybych si neuvědomila, že to jsou emoce, které chtějí ven.

Za svůj život jsem ve svém životě spadla na hubu mockrát, pokaždé jsem se ale zvedla a sakra zabojovala! Sama za sebe, za své sny, za svou samostatnost! Ale když se cítím mizerně, už to nehodlám skrývat. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tenhle blog?

Ano 60.3% (536)
Ujde to 17.2% (153)
Ne 22.5% (200)

Komentáře

1 JojO JojO | Web | 7. srpna 2018 v 14:10 | Reagovat

Souhlasím s tebou taky s názorem, že co z člověka vyzařuje, takové věci si přitahuje.

Pro každého je důležité něco jiného, každý má jinou míru snášenlivosti a co vydrží jeden, může jiného položit. Je super že si to uvědomuješ a podle toho jednáš:)..

Setkala jsem se s holčinou, která měla vysoce suicidiální   tendence, dokonce se pokusila o sebevraždu, ale když jsem se snažila s ní mluvit o problémech a příčině jejího chování, obhajovala se tím, že žádné problémy vlastně nemá, vždyť támhle v africe děti trpí hladem a já se tady zabývám svými maličkostmi, což si myslím byl jasný a dost extrémní případ, kdy slečna sice myslela na děti v africe, ale sama na tom byla psychicky tak blbě, že se to nedá ani popsat. No holčina se z toho nakonec s pomocí dostala, ale to už je na jiný vyprávění .. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

PROSÍM KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!!!

unitedgirls.blog.cz

e-mail: unitedgirls@seznam.cz