New me, new life

7. června 2018 v 18:03 | Hannah |  Aneb musím se vyzpovídat
Nazdáááár!

Určitě jsem Vám ale vůbec nechyběla, že?

Vítejte na novém blogu. Nééé dělám si srandu. Tenhle blog se moc měnit nebude.

Za to já. Já...UŽ NIKDY NEBUDU STEJNÁ.Určitě jste si všimli jisté změny jak zde na blogu, tak i na mých sociálních sítích. Z mých profilových fotek najednou byl

a u úvodních fotek, či zde na blogu se objevilo toto


SO IT GOES = TAK TO CHODÍ. Bohužel ano. Bohužel se to stává. Bohužel nedokážete být výjimkou. Bohužel tyto pravidla na Vás platí taky...

Kdo sleduje pravidelně můj blog a čte ty "moje kecy", tak se jistě dovtípí toho, že jsem toho za poslední rok zažila tolik, že už toho mám prostě dost!

Jo já jsem pár chyb nasekala taky, ale abych dvakrát v jednom roce dostala kopačky přes messengeru buď bez vysvětlení, nebo bez možnosti druhé šance a ještě k tomu dostala pocit, že jsem to fakt podělala a že nevím, jestli vůbec ještě můžu chlapům věřit, to Vás dosti nasere. Aneb "Někdy je prostě lepší lhát a vymýšlet si důvody než říci pravdu". A já Vím jedno: Nasekala jsem za svůj život spoustu chyb, ale tohle jsem si nezasloužila. Já si zasloužím víc. A jak jsem se tak postupně nasrávala na to, co se v mým životě děje, najednou jsem zjistila, že se chci přebarvit na hnědo a zkrátit to. A víte proč? Protože blond je taková naivní, a hnědá je taková drsná. A mě už nebaví pořád jenom poslouchat, že jsem naivní! Nejsem! Ale o tom za chvilku.

To byla první známka toho, že to chce změnu. Druhá přišla za pár měsíců. Když jsem podruhé dostala kopačky přes messenger, bez vysvětlení. Jediný co jsem dostala bylo "Sorry". V tu chvíli jsem věděla, že teď mám fakt dost! Sorry zlato, ale takhle moje reputace špatná být nemůže! A že jsem si jí dokázala pošramotit sama! A tak jste na instagramu začali po jeden týden vídat samé takové věty, většinou z alba "Reputation" od Taylor Swift.

A všechno to souvisí se vztahy. S tím, co sem dostala a co si opravdu zasloužím. S tím, co jsem udělala a s tím, jak jsem se díky tomu mohla změnit. V tu chvíli jsem si vzpomněla na všechna ta "Mě si přišla naivní", "člověk může změnit své jméno, barvu vlasů, bydliště, ale vlastnostma zůstane stejný" nebo na "To že si se poučila neznamená, že nebudeš naivní jinde". Oh, jedno se musí nechat. Něco na těch větách pravdivý je. A to že uvnitř budu vlastnostma pořád přátelská, milá, milující...a že jsem naivní u jednoho člověka opravdu byla. A zpětně jsem tenkrát dosti spadla na hubu v tom, v co jsem věřila. Ale rozhodně jsem nebyla naivní, když jsem se snažila udržet a bojovala za vztah, na kterém mi záleželo! Já nebudu mrcha první třídy, ale určité skupině lidí to rozhodně už nijak neulehčím. S určitýma lidma, který jsem za poslední rok poznala, rozhodně nehodlám jednat v rukavičkách pokud se rozhodnou, že mě chtějí zpět ve svém životě, a co se týká nových vztahů? Budou muset mi sakra dokázat, že jim na tom záleží. Protože já už toho dokazování mám dost! A hlavně mám dost blábolení! Aneb "Už nevěřím na sliby, ale na důkazy". Já znám svou cenu už pár let, ale věřte mi, teď se zvýšila.

A proto

Dámy a pánové,

seznamte se s novou Hankou.


S tou, která si vážne nenechá tolik líbit, s tou, která už toho má vážně dost. S tou, která začíná úplně novou kapitolu svého života. S tou, která už NIKDY NEBUDE STEJNÁ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tenhle blog?

Ano 60.3% (536)
Ujde to 17.2% (153)
Ne 22.5% (200)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

PROSÍM KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!!!

unitedgirls.blog.cz

e-mail: unitedgirls@seznam.cz