Tikají Vám hodiny? Tak je nechte tikat...

14. května 2018 v 13:24 | Hannah |  Aneb musím se vyzpovídat
Na konci měsíce pochopíte, proč zrovna tyhle články.

Bude mi 27 let a jo, začali mi tikat biologické hodiny. Do toho se přidal ten pocit, že sem se za ten rok ale vůbec neposunula, všichni okolo mě jsou ve vztahu 5-7 let, bydlí spolu, plánují rodinu, stavějí dům...Začala jsem mít pocit jako kdybych já ve vztazích nic nezažila. A pak sem tohle říkala dvou mým kamarádům, jedna řekla "Ty se trápíš. Podle mě by sis měla užívat víc života". Ten druhý je mladší kamarád a on mi řekl "to není špatný, to je ještě dobrý. Přeci se říká, že život začíná po 30..." a pak jsme se dostali k tomu, že on na děti ještě nemyslí, zatímco mě už hodiny tikají. A když řekl "jo aha ty už děti chceš", uvědomila jsem si, že zase ještě asi tak moc né.

V tu chvíli jsem si uvědomila jedno: Možná sem měla pocit, že se za ten poslední rok nic nezměnilo, ale změnilo. Já. Dostala jsem lekci, poučila se a snažila se změnit konec. Jsem jiná. A po tom roce, kdy jsem řešila, proč to s někým nevyšlo, byla totálně zasekaná v prožívání štěstí, ze všeho měla rutinu. jsem se probrala. To srdce zase bušilo v plný svý kráse. Zase jsem prožívala to štěstí, a najednou jsem zjistila, že jsem více bojovnější, sakrastičtější, poučenější, sebevědomější, a některým věcem jsem přišla na chuť. A ano, bojovala jsem. Ale je dobojováno. Já nevím co bude, ale vím jedno. Ať už budou moje pocity jakýkoliv, ať už budu mít sebemejší stesk po chlapovi, vím, že teď je na čase si zase chvilku užívat svýho já. Nehledě na to, že přeci musím ještě zrealizovat své sny né?

Kdybych dál podléhala tikání svých biologických hodin, zprávy a štěstí všech ostatních by mě rozsekávalo čím dál víc. A možná by se ze mě stala lovkyně toho správného chlapa. Ale já vím, že to nejlepší ke mě přijde, když to nejmíň čekám, a když to neřeším. Nemyslím na to.

Každýho z nás děsí, co bude teď, a co bude za půl roku/za rok. Jenže buď se můžeme bát a nebo být šťastní z toho, co je teď. A i když některé situace vyžadují čas, vybírám si být šťastná. Neřešit to a užívat si života. Dostat ze sebe to nejlepší. Zkusit dosáhnout svých cílů a až nastane ten čas, poznám to.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tenhle blog?

Ano 60.9% (512)
Ujde to 17% (143)
Ne 22.1% (186)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

PROSÍM KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!!!

unitedgirls.blog.cz

e-mail: unitedgirls@seznam.cz