Jak vznikl text "Chtěl si být sám"

17. května 2018 v 13:21 | Hannah |  Jak vznikly texty

Tento text vznikl asi tak den po té...je to docela vtipný, loni tady píšu o tom, jak věřím, jak u určitého člověka dostanu ještě šanci a o rok později mám pocit, že i když jsem změnila snad všechno, výsledek je stejný.

Loni jsem do toho nedala vůbec nic, tak se přeci nemůžu zpětně divit, že jsem nic dostala. Ale proč když o rok později do toho dám vše, tak výsledek je stejný??? Zjistím, že má někoho novýho??

Jako pardon, ale když s někým chodíte, tak mu můžete věřit. A já mu taky věřila, když mi v lednu napsal "Chci být sám". A pak se dozvím, že měsíc na to už rajduje s jinou??? Ehm, ehm, prosím??? A ještě mi nechtěl dát šanci??? Jako kdybych si jí nezasloužila! Tak promiň, do háje! Ale hádám, že na to si musíš přijít sám.

Nicméně tento text je takovým odrazem toho, že v tu chvíli jsem to nechápala. V tu chvíli jsem začala mít tunu otázek. "Proč?", "Co se stalo?", "Jak je to možný?", "To sem vážně tak špatná?", "Proč si mi nedal šanci?", "Lhal si?" a další. Přišla jsem na spoustu teorií, ale odpověď stále nikde. Možná tohle byl způsob, jak se s tím vyrovnat. Prostě sem to nechápala. Vlastně to do dneška nechápu, ale díky určitým okolnostem a osobám, na to nemyslím a užívám si života. Vím že ty odpovědi jednou dostanu, ale přeji mu, ať je šťastnej.


R: Chtěl si být sám
Chtěl si být sám
Tak proč nejsi sám?
Proč jsi mi lhal
Když já ti věřila?
Chtěl si být sám
Tak proč nejsi sám
Řekni mi
Proč nejsi sám?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám mé texty?

Ano 69.6% (55)
Ne 30.4% (24)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

PROSÍM KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!!!

unitedgirls.blog.cz

e-mail: unitedgirls@seznam.cz