Pořád jenom nakupuji

16. května 2017 v 12:45 | Hannah |  My style
Začínám s tím mít problém, já vím :-D :-D Nééé, to zase ne, řekněme spíše, že tyto věci, co jsem si koupila, byli buď v akci a nebo je měli ve velikosti, na kterou jsem čekala. A jelikož jsem to nechtěla prošvihnout...

Před nedávnem jsem sem dávala články s kouskama, které se mi zalíbiíli. Byli to věci z Bonprixu, Be Chick a jeden článek na kolekci USA Pro, kterou vytvořila skupina Little Mix.

A některé kousky z těchto obchodů jsem si pořídila.

Prvním takovým kouskem je sportovní Crop top značky USA Pro. A to z kolekce, kterou navrhly Little Mix. Konkrétně tento top měla na sobě Jade. A jelikož jsem potřebovala i nové kalhoty na cvičení, tak jsem si u nás v obchodě koupila legíny a vytvořila jsem jakýsi "Style alá Hollywood". Top stál 469 Kč přes e-shop Bezva Sport a platil se tam poplatek 19 Kč za osobní odběr. Výhodou tohoto e-shopu je, že mají výdejní místa, ve kterých si daný kousek můžete i vyzkoušet a podle toho se rozhodnout.


Dalším kouskem bylo oversize tričko z e-shopu BeChick, kde na toto tričko měli slevu a ze 699 Kč ho zlevnili na 499 Kč. Bohužel velikost S a M zmizeli rychlostí blesku, takže zbývalo jen L. Ale minulý víkend se tam zázrakem objevilo M a to už jsem nemohla prošvihnout a tak jsem si ho objednala. BeChick má svůj showroom v Praze a lze si tam kousky i vyzkoušet, takže i zde jsem si ho vyzkoušela a dozvěděla jsem se, že toto tričko patřilo do jarní kolekce, takže kdybych si ho chtěla koupit k narozeninám, tak by asi už nebylo.


Dalšími kousky, také v akci, jsou dvě trička z e-shopu Bonprix. Jedná se o růžové, které stálo asi 299 Kč a červené, které stálo 449 Kč. Nicméně udělali akci 20% na všechna trička a to jsem prostě nemohla prošvihnout. Takže z 299 Kč jsem si pořídila růžové za 219 Kč a červené mě nakonec stálo 399 Kč. Bohužel jsem musela ale platit poštovné, takže celkem mě nákup stál asi 700 Kč

Dalším kouskem je podobné tričko jako to červené, akorát z New Yorku za 299 Kč. Je pravda, že to jsem si koupila ještě před nákupem na bonprix.cz.

a posledním kouskem jsou tyto šaty za 295 Kč z e-shopu Poštovnézdarma.cz.

Tak a to je vše z mých nákupů.

Který kousek se Vám líbí nejvíce?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tenhle blog?

Ano 60.8% (491)
Ujde to 17.3% (140)
Ne 21.8% (176)

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 16. května 2017 v 12:53 | Reagovat

*Proč je používáno násilí k tomu, aby se lidi přiznali, že jsou zlí a chybují? Lidi jsou herci a tak zde hrají po celý život svoje role, díky kterým se mají dobře, pokud by se přiznali tak by už zde nemohli hrát svoje role, díky kterým se mají dobře. Podívejme se z nadhledu na tento konzumní svět, a spatříme to, že vše co je živé to je i parazitem, většinou má v sobě parazit mnoho dalších parazitů, dobrota je zde přeci žebrota. Veliké války lidem nastavují zrcadlo, ve kterém lidi spatří to, že jsme horší, než jsou zvířata, peklo není po smrti, peklem jsou nám cizí lidé, co nám zde konkurují a snaží se na nás parazitovat.

Sociální sítě na internetu nefungují, protože se zde projevuje silně náš egoismus, lidi jsou hodní, jenom pokud se jim to vyplatí, jinak jsou většinou zlí. Vše je zde v hluboké depresi, nikdo už neví co s tím dělat, a následkem jsou jenom konflikty a války. Z lidí se začínají stávat jenom čísla ve statistice, a milion mrtvých lidí ve válce to je jenom statistika, nebude to trvat dlouho a zruší se hřbitovy a krematoria, lidi se budou spalovat ve spalovně společně s odpadky. Odpadky se začínají stávat globálním problémem, odpadem jsou ale i informace bez hodnoty, kterými jsme neustále ze všech stran zahlcování ve formě; učení, umění, zpravodajství, schůzí, rodiny, sociálních sítí, emailů, tiskovin, atd.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

PROSÍM KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!!!

unitedgirls.blog.cz

e-mail: unitedgirls@seznam.cz